خدمات مبتنی بر خلاقیت و نوآوری

توسعه نرم افزار تحت وب

مروارید تخصص ویژه ای در طراحی و توسعه وب دارد. و مشتریان ما همیشه دید ویژه ای از این خدمات دهی به ما دارند. زمانی که به طراحی و توسعه وب اشاره می کنیم منظور ما نرم افزارهایی است که نیازی به نصب بر روی کامپیوتر نداشته و تنها از طریق مرورگر اینترنتی (مانند کروم، فایرفاکس و …) چه در کامپیوتر و چه در موبایل می توانید با آنها کار کنید که در نتیجه کارکنان و مشتریان شما بصورت 24 ساعته و از طریق اینترنت میتوانند با نرم افزار کار کنند. و خدمات دریافت کنند. بطور مثال بانکداری اینترنتی جهت انجام امور بانکی از طریق اینترنت، سیستم های سرویس ایمیل تحت وب مانند جی میل، یاهو میل، شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک، تویتر اینها نمونه ای از یک نرم افزار تحت هستند.

نرم افزار تحت وب​

طراحی وب سایت در مروارید تابع اصول خلاقیت است! یعنی اگر بدنبال داشتن وب سایتی خاص هستید که نتیجه کار تیم خلاق باشد، میتوانید بر روی مروارید حساب کنید!
طراحی وب سایت در مروارید بر اساس اصول و استانداردها و تکنولوژی های روز بوده که در نتیجه، تیم طراحی وب سایت با هدف ایجاد یک وب سایت خاص مشتریان را همیشه شگفت زده کرده است.

طراحی وب سایت​

توسعه برنامه موبایل

با افزایش استفاده از موبایل در سراسر دنیا و وجود طیف گسترده ای از اقشار مختلف متشریان، قطعا داشتن یک اپلیکیش موبایل از الزامات کسب و کار شماست.

برنامه موبایل​

خدمات مشاوره

در فضای پر جهش و متحول فناوری اطلاعات داشتن یک مشاور مطمئن و مجرب در کنار کسب و کار و یا سازمان شما، نقش کلیدی در حضور و بقای پرقدرت شما در این حوزه ایفا می کند.

خدمات مشاوره​

چرا مروارید؟

بعنوان یک شرکت فعال و با سابقه درخشان در این حوزه میتوان گفت که تیم توسعه وب مروارید قادر است که با اختصاص کلیه عناصر خلاقیت و ایده های ناب یک کار منحصر بفردی با تجربه شیرین داشتن نرم افزاری قدرتمند با تکنولوژی و متدولوژی های روز را به شما ارائه کند.

در واقع مبالغه کردن در حوزه نرم افزار بی تاثیر است! در عصری زندگی می کنیم که اطلاعات به روش های گوناگون در دسترس همگان است و مشتریان با بررسی و مقایسه کارها و سوابق خود به نتیجه مطلوب برسند. ما در مروارید تمام تلاش خود را می کنیم که از تخصص وِیژه خود جهت تولید و ارائه راهکارها و محصولات حرفه ای استفاده کنیم که این خود معرفی کننده مطلوبی برای ما خواهد بود.

یکی از چالش های مشتریان با مجریان این حوزه عدم برآورد صحیح زمان و هزینه مطلوب است. که این موضوع رابطه مستقیمی با تجربه تیم توسعه دهنده نرم افزار دارد. تجربه و سابقه ما در این حوزه سبب آرامش خاطر مشتریان در برآورد زمان و هزینه مطلوب شده است که این یک برگ برنده ای برای این شرکت تا به الان بوده است.

برخی از ملاحضات مشتریان در انتخاب مروارید بعنوان شرکت توسعه دهنده:

  • میزان رضایتمندی مشتریان فعلی
  • سابقه و تجربه
  • استفاده از تکنولوژی های روز
  • بروزنگه داری سیستم فعلی
  • مدیریت وضعیت های بحرانی در اتفاقات غیرمنتظره
  • توانایی رفع و تامین نیازهای فعلی و آینده. با توجه به سرعت تحولات در حوزه نرم افزار
  • قدرت، امنیت و سهولت در مدیریت و استفاده
  • پشتیبانی و آموزش