نرم افزار تحت وب

مروارید تخصص ویژه ای در طراحی و توسعه وب دارد. و مشتریان ما همیشه دید ویژه ای از این خدمات دهی به ما دارند. زمانی که به طراحی و توسعه وب اشاره می کنیم منظور ما نرم افزارهایی است که نیازی به نصب بر روی کامپیوتر نداشته و تنها از طریق مرورگر اینترنتی (مانند کروم، فایرفاکس و ...) چه در کامپیوتر و چه در موبایل می توانید با آنها کار کنید که در نتیجه کارکنان و مشتریان شما بصورت 24 ساعته و از طریق اینترنت میتوانند با نرم افزار کار کنند. و خدمات دریافت کنند. بطور مثال بانکداری اینترنتی جهت انجام امور بانکی از طریق اینترنت، سیستم های سرویس ایمیل تحت وب مانند جی میل، یاهو میل، شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک، تویتر اینها نمونه ای از یک نرم افزار تحت هستند.

web application
why web applications?

چرا نرم افزار تحت وب؟

بر خلاف نرم افزارهای رومیزی (Desktop Applications) که نیازمند نصب و سازگاری با سیستم عامل کامپیوتر دارند. نرم افزارهای تحت وب تنها از طریق مرورگر اینترنتی (مانند کروم، فایرفاکس و ...) چه در کامپیوتر و چه در موبایل قابل استفاده هستند.

 • عدم نیاز به نصب بر روی کامپیوتر
 • قابلیت اجرا بر روی تمامی سیستم عامل ها و تنها از طریق مرورگر
 • دسترسی آنی کاربران به آخرین نسخه نرم افزار و بدون نیاز به بروزرسانی و کار خاص دیگری
 • کاهش هزینه ها در نگهداری و مدیریت نرم افزار
 • مرکزیت داده ها و دسترسی به آخرین نسخه داده ها و اطلاعات

چرا مروارید؟

بعنوان یک شرکت فعال و با سابقه درخشان در این حوزه میتوان گفت که تیم توسعه وب مروارید قادر است که با اختصاص کلیه عناصر خلاقیت و ایده های ناب یک کار منحصر بفردی با تجربه شیرین داشتن نرم افزاری قدرتمند با تکنولوژی و متدولوژی های روز را به شما ارائه کند.

در واقع مبالغه کردن در حوزه نرم افزار بی تاثیر است!!! در عصری زندگی می کنیم که اطلاعات به روش های گوناگون در دسترس همگان است و مشتریان با بررسی و مقایسه کارها و سوابق خود به نتیجه مطلوب برسند. ما در مروارید تمام تلاش خود را می کنیم که از تخصص وِیژه خود جهت تولید و ارائه راه کارها و محصولات حرفه ای استفاده کنیم که این خود معرفی کننده مطلوبی برای ما خواهد بود.

یکی از چالش های مشتریان با مجریان این حوزه عدم برآورد صحیح زمان و هزینه مطلوب است. که این موضوع رابطه مستقیمی با تجربه تیم توسعه دهنده نرم افزار دارد. تجربه و سابقه ما در این حوزه سبب آرامش خاطر مشتریان در برآورد زمان و هزینه مطلوب شده است که این یک برگ برنده ای برای این شرکت تا به الان بوده است.

برخی از ملاحضات مشتریان در انتخاب مروارید بعنوان شرکت توسعه دهنده:

 • میزان رضایتمندی مشتریان فعلی
 • سابقه و تجربه
 • استفاده از تکنولوژی های روز
 • بروزنگه داری سیستم فعلی
 • مدیریت وضعیت های بحرانی در اتفاقات غیرمنتظره
 • توانایی رفع و تامین نیازهای فعلی و آینده. با توجه به سرعت تحولات در حوزه نرم افزار
 • قدرت، امنیت و سهولت در مدیریت و استفاده
 • پشتیبانی و آموزش
why Morvarid?
why do we need a web application

آیا شما به یک نرم افزار تحت وب نیاز دارید؟

در صورتی که در حال حاضر در سازمان، شرکت و یا کسب و کار شما، کارها و اطلاعات بصورت سنتی درحال انجام است و یا در حال استفاده از یک نرم افزاری هستید که بر روی یک یا چند کامپیوتر نصب شده و اطلاعات غیر متمرکز بوده و شما نیازمند حضور در محل جهت استفاده از آن هستید؟

متاسفانه داده ها و اطلاعات شما پریشان و سرگردان و غیرمتمرکز هستند و خطر انقراض برخی اطلاعات بسیار بالا می باشد! و شما در مدیریت آنها دچار سردرگرمی خواهید شد و شما شدیدا نیازمند یک نرم افزار تحت وب هستید :)

در نتیجه پس از پیاده سازی یک نرم افزار تحت وب، سازمان، شرکت و یا کسب وکار شما داده ها واطلاعات متمرکزی خواهد شد و دیگر نیازی به نصب نرم افزار و نگرانی از بابت عدم سازگاری بر روی سیستم عامل نخواهید داشت. شما در هر زمان و مکان تنها با یک خط اینترنت از نرم افزار استفاده خواهید کرد.

با ما در ارتباط باشید!

ما در مروارید بعنوان یک شرکت فعال در حوزه فناوری اطلاعات و بطور ویژه درحوزه نرم افزار همیشه مشتاقیم تا با شما در رابطه با حل چالش ها و بهبود وضعیت عملکرد جاری کسب و کارتان گفتگو کنیم. نیازهای شما را تک به تک بررسی می کنیم تا با ارائه یک راه کار اختصاصی رفع کنیم.

تماس با ما