طراحی وب سایت

Web Design

طراحی وب سایت در مروارید تابع اصول خلاقیت است! یعنی اگر بدنبال داشتن وب سایتی خاص هستید که نتیجه کار تیم خلاق باشد، میتوانید بر روی مروارید حساب کنید!

طراحی وب سایت در مروارید بر اساس اصول و استانداردها و تکنولوژی های روز بوده که در نتیجه، تیم طراحی وب سایت با هدف ایجاد یک وب سایت خاص مشتریان را همیشه شگفت زده کرده است.

مشاوره رایگان

طراحی وب سایت
web design - analysis

تحلیل و بررسی

در طراحی وب سایت تنها اقدامات فنی کافی نیست!. در ابتدا به جهت همسویی با اهداف شما ، ما نیازمندی های شما را به خوبی مطالعه و بررسی می کنیم تا وب سایتی به جهت جذب نگاه های جامعه هدف و عموم طراحی کنیم و پا به پای شما برای پیش بردن اهدافتان در کنار شما قدم می گذاریم.

ما با نتیجه گیری از تحلیل و بررسی دقیق حوزه کسب و کار، سازمان و مجموعه شما قادر هستیم که وب سایتی با ساختار، المان های طراحی و عملکرد منطقی درخور و مناسب کاربران شما طراحی و پیاده سازی کنیم.

اقدامات فنی مبتنی بر مطالعه، تحقیق و بررسی صحیح به جهت طراحی وب سایت، بمعنی تکریم ذهن مخاطبین، کاربران و مشتریان شماست.

خدمات تولید و مدیریت محتوا

برای داشتن یک وب سایت با محتوای بروز، شکیل و جذاب می بایست همیشه استانداردهای روز را رعایت کنید. در صورتی که شما زمان کافی و یا افراد خاصی با مهارت کافی را برای مدیریت محتوای وب سایت خود ندارید، شما می توانید با خاطری آسوده امور بروزرسانی محتوای وب سایت خود را به ما واگذار کنید.

بعنوان خدمات جانبی در کنار پشتیبانی فنی از وب سایت سطوح مختلفی از پشتیبانی محتوایی را ارائه می کنیم که با توجه به نوع کار و نیاز مشتری خدمات دهی می کنیم.

بطور مثال کسب و کارها و یا سازمان ها بطور منظم اخبار، رویدادها و برنامه های مختلفی را برگزار می کنند، که نیازمند اطلاع رسانی در قالب و اشکال مختلف هستند. از اینرو وجود بخش متخصص جهت تولید متن، تصاویر ثابت و متحرک و ویدیوهای مرتبط مبتنی بر مد و سبک و سیاق روز جهت انتشار در وب سایت شما و شبکه های اجتماعی نشان دهنده پویایی و حرفه ای بودن کسب و کار شماست.

با ما گفتگو کنید!

web design - content service

با ما در ارتباط باشید!

ما در مروارید بعنوان یک شرکت فعال در حوزه فناوری اطلاعات و بطور ویژه درحوزه نرم افزار همیشه مشتاقیم تا با شما در رابطه با حل چالش ها و بهبود وضعیت عملکرد جاری کسب و کارتان گفتگو کنیم. نیازهای شما را تک به تک بررسی می کنیم تا با ارائه یک راه کار اختصاصی رفع کنیم.

تماس با ما